Акції

Знижки на продаж квартир в "Италійський квартал"!

- 5% знижка на квартири тільки на першому поверсі в ІК-1 !

- Знижка на всі комори!

Консультації за телефоном та відвідування відділу продажів за домовленістю з менеджером.

Контакты
Про котеджному містечку - Італійський квартал
Про квартал
Вишукано та доступно

Сучасний котеджне містечко «Італійський квартал» живописно розкинувся всього в 15 хвилинах від центру столиці, на березі затоки Дніпра. Цей унікальний житловий комплекс побудований в кращих традиціях італійського дизайну і з застосуванням новітніх технологій, в екологічно чистій місцевості. У ньому втілилося все, що ми хочемо бачити в житло нашої мрії: доступність, комфорт, красу і безпеку.

«Італійський квартал» - це більше трьох сотень будинків різного формату (Таунхауси, вілли, Віллета), об'єднаних в загальний архітектурний проект. на його створення розробників надихнула яскрава, емоційна Італія. Котеджі витримані в класичному тосканському стилі. Цей стиль популярний у всьому світі - він є уособленням спокійного затишку, стриманою елегантності і безумовного комфорту. Ці риси в повній мірі вдалося передати в вишуканому стилі забудови «Італійського кварталу». Він не тільки гармонійно поєднується з природним ландшафтом, а й створює дивно теплу і життєрадісну атмосферу, в яку вам захочеться повертатися кожен день.

Дихання природи

Застосування у зовнішній штукатурці світлих, природних, приглушених відтінків наповнює вулиці «Італійського кварталу »особливим, теплим світлом, чому в будь-який час року і навіть в похмуру погоду вони здаються залитими сонцем. В обробці широко використані природні матеріали - камінь, дерево, метал - а кожна архітектурна деталь ретельно продумана: колони біля входу в будинок і арочні прорізи, мансарди і черепичні дахи, кам'яна кладка і великі вікна з дерев'яними рамами, балкони, прикрашені витонченими кованими решітками, - все це надає котеджів добротний, респектабельний і одночасно ошатний вигляд.

У той же час квартал забезпечений всією необхідною інженерною інфраструктурою, оскільки розташований в межах міста (Це одне з найважливіших його переваг!), І нічим не поступається міському житлу по функціональності. Тут організована цілодобова охорона, передбачені дитячий сад і майданчики для ігор, паркові зони, торговий центр. Одним словом, в котеджному містечку створений особливий, камерний світ, де панують затишок, умиротворення і комфорт.

Вибираючи життя в «Італійському кварталі», ви отримуєте не тільки власний будинок з європейським рівнем впорядкованості та безпеки, а й новий стиль життя і респектабельне сусідство людей одного з вами соціального статусу. Причому всім цим ви зможете насолоджуватися, не покидаючи рідного міста. З вами поруч залишиться все, що ви любите: старовинний центр, широкий Дніпро, сучасні магазини і нові розважальні комплекси.

«Італійський квартал» - це унікальний шанс поєднати заміський уклад зі звичним рівнем міського комфорту, це дивовижне поєднання традицій і сучасності, простоти і вишуканості. Це не просто індивідуальне житло в межах міста - це нова якість життя для вас і вашої родини. Тут можна жити так, як мрієш!

КОНЦЕПЦІЯ МІСТЕЧКА

Назва проекту:   Котеджне комплекс «Італійський квартал»

Місцезнаходження:   Україна, м Київ, Оболонський район, вул. Богатирська, 32 (уздовж затоки « Верблюд »).

Інфраструктура комплексу:
Дитячий садок
Торговий центр
Парки та дитячі майданчики
Конструкція будинку
Фундамент Свайний
Каркас Монолітний залізобетон
Покрівля Керамічна черепиця CREATON
Вікна Металопластикові або дерев'яні вікна з двокамерними склопакетами.
Зовнішні стіни Керамічні поризовані блоки КЕРАТЕРМ®
Фасад Утеплення зовнішніх стін Baumit
Інженерне забезпечення будинків
Міська каналізація, водопостачання, газифікація, електропостачання, телебачення, інтернет, телефонізація.
Автономне газове опалення з установкою бойлера і котла.
Система блискавкозахисту.
Додаткова інформація
Правий берег Дніпра, близькість до води і основним транспортних розв'язок. Міський квартал. Міські комунікації. 15 хвилин від центру. Велика і безпечна територія. Освітлення вулиць містечка.

Архітектурний стиль котеджного комплексу: тосканського - середземноморський.

Введення в експлуатацію об'єктів будівництва: Перша і друга черги введені в експлуатацію.

Будівництво котеджного комплексу «Італійський квартал» ведеться за підтримки фінансового партнера – ПАТ «Промінвестбанк»

Замовник проекту: ТОВ «Дніпровська Рів'єра»

Генеральний підрядник: ТОВ « ІБК « ЦЕНТРОБУД »
Основний напрямок роботи компанії – виконання функції генерального підряду на будівництво житлових, адміністративних, громадських будівель і споруд і будинків котеджного типу різного ступеня складності зі здачею об'єктів « під ключ » ;.

Генеральний підрядник з інженерних мереж: ТОВ « ІНАП і К »

Концепція проекту:
Компанія « Уимберли Еллісон Тонг енд Гу »
(Wimberly Allison Tong & Goo (WATG))

Архітектурна концепція комплексу розроблена всесвітньо відомою компанією Wimberly Allison Tong & Goo. Компанія є однією з провідних в світі завдяки величезному досвіду в проектуванні готелів і житлових комплексів класу люкс.

Адаптація концепції:

Генеральний проектувальник: КП « ТАМ « Л. Муляр »

Генеральний директор - Леонід Харитонович Муляр , кандидат архітектури, заслужений архітектор України, член Української академії архітектури та Академії будівництва України, член Національної спілки архітекторів України, член Містобудівної ради.

Архітектурний образ, фасади, об'ємно-планувальні рішення котеджів - архітектор Зоя Істоміна .

Просимо звернути увагу, що вся представлена на даному сайті інформація, що стосується технічних та інших характеристик котеджів, носить загальний інформаційний характер, надається для ознайомлення і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями Цивільного кодексу України. Власник сайту має право змінювати інформацію та матеріали, розміщені на даному сайті, в будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни.